Nacházíte seÚvod » Pro studenty » Aktuality

Omluva veřejnosti za nepřesné informace

22. 10. 2014


Vážení čtenáři,

musím reagovat na text, který se objevil dne 21. 10. 2014 na facebooku s názvem „Podvádí SPŠ textilní v Liberci uchazeče o studium a jejich rodiče?“


Pracuji jako učitel informační a komunikační technologie na SPŠ textilní v Liberci. Mým úkolem bylo připravit prezentaci o naší škole, jako součást veletrhů vzdělávání. Je bohužel pravdou, že na VV AMOS 2014 v Jablonci nad Nisou jsem mylně povýšil kabátovou kolekci na módní soutěži Doteky módy 2014, která proběhla v Prostějově. Skutečnost je taková, že tato kolekce se dostala pouze do finále soutěže.

Tímto bych se chtěl upřímně omluvit všem návštěvníkům VV AMOS, mým kolegyním, které připravovaly módní přehlídku, a hlavně SUPŠ Uherské Hradiště, která skutečně třetí místo získala. Kolegyně byly především zaměstnány vlastní choreografií přehlídky. Chybu objevily až při probíhající prezentaci na VV AMOS, a jak si mohl bedlivý pisatel všimnout, na VV EDUCA již tato chyba byla opravena!

Všechna ostatní umístění naší školy na dalších soutěžích byla uvedena správně.

Jsem rád, že Vás naše přehlídka a prezentace zaujala a kontrolovali jste je, bohužel, pečlivěji než já.

Jan Šich

Kontakt

Střední průmyslová
škola textilní
Tyršova 1
Liberec 460 01

 

Tel +420 485 110 096
info@spstliberec.cz

Napište nám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

© 2013 Střední průmyslová škola textilní

Webové stránky od Prezentujte se