Zájezdy

Tématické zájezdy do Prahy

Pro studenty 1., 2., a 3. ročníků jsou každoročně připraveny jednodenní tematické zájezdy do Prahy. Hlavním cílem je navštívit a poznat historicky významné a světově známé památky našeho hlavního města. Pro každý ročník je připravena zvláštní trasa. Jednotlivé trasy z hlediska historického na sebe systematicky navazují. Studenti 1. ročníků navštíví nejstarší památky - areál Pražského hradu, areál Strahovského kláštera, Loretu, Malostranské náměstí a Karlův most. Ve 2. ročníku se seznámí s historií a památkami Židovského města, Staroměstského a Betlémského náměstí, zčásti projdou Královskou cestu k Prašné bráně a Obecnímu domu. Pro studenty 3. ročníků je připravena prohlídka Národní třídy s Národním divadlem a Novou scénou, Václavského náměstí, Karlova náměstí a Muzea hl. města Prahy.

 

Zahraniční zájezdy - Německo, Rakousko, Polsko, Francie, Anglie

Každým rokem je také pořádán jeden zahraniční zájezd. Jejich cílem je navštívit pro studenty co nejatraktivnější místa, kde mohou využít své jazykové dovednosti a obohatit je také po odborné stránce. V minulých letech mohli navštívit např. Vídeň, Osvětim a letos na podzim Paříž. Věříme, že v příštím roce to bude módou nabitá Itálie.

 

Předvánoční Drážďany

V čase adventu mohou žáci za doprovodu vyučující německého jazyka nasávat kouzelnou atmosféru osvícených drážďanských tržnic a památek.

 

 

 

 

 


Kontakt

Střední průmyslová
škola textilní
Tyršova 1
Liberec 460 01

 

Tel +420 485 110 096
info@spstliberec.cz

Napište nám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

© 2013 Střední průmyslová škola textilní

Webové stránky od Prezentujte se