Den Otevřených Dveří 24. 11. 13:00-18:00

10. 11. 2021

Liberecká textilka v Tyršovce vás zve ve středu 24. listopadu na interaktivní den otevřených dveří. Objevíte u nás neskutečný a rozmanitý svět textilu. Vyzkoušíte si velmi nestandardní barvení a zdobení textilu.
Po krátké prohlídce školy se můžete podílet na tvorbě jedinečných a originálních šatů. Pomocí technik strojového nebo ručního šití vytvoříte pod taktovkou zkušené lektorky originální prostorové prvky a aplikujete je na krejčovskou pannu.
Absolventi školy, přátelé školy, budoucí středoškoláci, rodiče, dovolte kolektivu textilní školy, který tvoří srdcem a žije budoucností, pozvat na příjemně strávené středeční odpoledne 24. listopadu od 13:00  do 18:00.

VSTUPNÍ PODMÍNKY - ZMĚNA
(dle Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 19. 11. 2021)

při vstupu do budovy prosíme:
osoby starší 18 let
- o předložení certifikátu/tečky o platném očkování proti onemocnění Covid-19, nebo
- laboratorní potvrzení o prodělaném onemocnění Covid-19
osoby do dovršení 18 let věku
- laboratorní potvrzení o prodělaném onemocnění Covid-19
- předložení potvrzení o negativním PCR testu ne starším 72 hodin, nebo
- v případě screeningového testování ve školách je možné předložit Ag test
- po celou dobu přítomnosti ve škole (kromě momentu konzumace) prosíme o zakryté dýchací ústrojí

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu