Spolupráce s textilními firmami

13. 11. 2019

Díky stále se více rozvíjející spolupráci s textilními firmami v uplynulých dnech proběhlo setkání ředitelky školy, paní učitelky Albrechtové a zástupců textilních firem se žáky základních škol 8. a 9. ročníků přímo v místě základních škol.

Textilní firmy STAP a.s. ve Vilémově u Šluknova a RTK tkalcovna s.r.o. v Rokytnici nad Jizerou souhlasily s návrhem ředitelky školy společně seznámit žáky základních škol v Mikulášovicích, Velkém Šenově, Rokytnici nad Jizerou, Jablonci nad Jizerou a Vysokém nad Jizerou s nabídkou studia textilního oboru na naší škole a poté s nabídkou perspektivního zaměstnání v prosperující firmě.

Za firmu STAP a.s. se setkání zúčastnila paní Gabriela Trojanová, personalistka a asistentka výkonného ředitele a.s.

Za firmu RTK tkalcovna se setkání zúčastnil a textilní firmu žákům přiblížil Ing. Luděk Hák, jednatel a ředitel společnosti.

Nabídka studia v Liberci a poté se vrátit do rodiště s možností kvalitního zaměstnání žáky zaujala.