Nacházíte seÚvod » O škole » Aktuality

Harmonizační dny 1. ročníků, aneb jak jsme se seznámili

12. 9. 2019


Začátek každého nového školního roku je pro žáky prvních ročníků ve znamení seznamování. Žáci se seznámí mezi sebou navzájem a poznají i své třídní učitele. Letos se harmonizační dny konaly již ve dnech 9. - 10. 9. a tradičně v ubytovně DDM Větrník v Oldřichově v Hájích.


Vedení harmonizačních dnů se tradičně ujaly Ing. Bc. Dagmar Renčínová (zástupkyně ředitele školy a výchovná poradkyně) a Mgr. Eva Zajíčková (metodička prevence sociálně patologických jevů) spolu s třídními učitelkami Ing. Alenou Purmovou  a Ing. Danou Hladesovou.

Novinkou programu byla návštěva Andrey Požárkové a Davida Brabce, žáků vyšších ročníků, kteří si  připravily odpolední program nabitý nejrůznějšími aktivitami a povídáním o škole.

Během pobytu se střídaly seznamovací hry a aktivity, v nichž si žáci mohli vyzkoušet týmovou spolupráci, fyzickou zdatnost, bystrost, soustředěnost nebo uplatnit své kreativní nápady při ztvárnění známých pohádek. Večerní klub vyvrcholil „Antistriptýzem“, navlékáním co nejvíce částí oděvu na jednoho tlouštíka! Loňský rekord 67 kusů však překonán nebyl.

A že se žáci a žákyně dobře bavili, je vidět na zveřejněných fotografiích.

Kontakt

Střední průmyslová
škola textilní
Tyršova 1
Liberec 460 01

 

Tel +420 485 110 096
info@spstliberec.cz

Napište nám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

© 2013 Střední průmyslová škola textilní

Webové stránky od Prezentujte se