Nacházíte seÚvod » O škole » Aktuality

ROZHOVOR PO ROCE S VERONICOU BIASIOL

29. 11. 2017


Verčo, vedeme rozhovor ve stejném čase jako loni – poté co jste vybojovala 2. místo v soutěži Czech Blog Awards, podobně jako před rokem. Jak byste oba úspěchy porovnala?


Letos jsem soutěžila v jiné, prestižnější kategorii – Fashion. V porovnání s loňským rokem dosáhl počet sledujících na mém Instagramu trojnásobných čísel – okolo sta tisíc.

Jaké další novinky přinesl uplynulý rok?

Začala jsem spolupracovat s dalšími značkami, českými i zahraničními, např. se značkou Dermacol, Remington, Urban Decay. Vytvořila jsem kosmetickou značku BiasiolBeuty.

Zrekonstuovala jsem svůj blog – má nový vzhled, rubriky, celý blog je spíše vedený formou magazínu. Přidávám nové články 2x týdně, s rozmanitým obsahem, točím živé streamy.

Co dalšího vám udělalo radost?

Díky novinářské akreditaci jsem mohla z první řady sledovat dvě módní přehlídky – Mercedes-Benz Prague Fashion Week a Ostrava Fashion Week. Obě jsou ve světě módy velkou událostí a překvapilo mě, jak se ostravské přehlídce daří „šlapat na paty“ té pražské.

Se slovenskými interprety Egem a Tomi Popovičem jsem natočila videoklip, v němž se objevím v hlavní roli. Premiéra klipu bude již brzy na televizním kanálu Óčko.

Je patrné, že vaše aktivity jsou šířeji rozprostřené než loni. Co vás především baví?

Baví mě móda a můj koníček se výborně doplňuje se studiem odborných předmětů na této škole. Taky mě moc baví poznávat nové lidi.

Do rozhovoru se zapojuje Jan Syrovátka, dle Veroničina hodnocení její „pravá ruka“. Honza byl s Veronicou na vyhlašování Czech Blog Awards, staral se o její styling a pomáhal při focení v Praze. Honzo, co soudíte o Veroničině úspěchu a jak se vám líbí modely, které navrhuje pro svou značku Veronica Biasiol?

Veronika navrhuje módu pro mladé – její modely jsou sexy, odhalené, třpytivé, hodně zdobené kamínky. Velmi kladně hodnotím její posun v psaní blogu.

Veronika si na Honzovi váží, že je k ní upřímný, nesnaží se nijak profitovat na její popularitě (už se totiž nejednou potkala s mnohými prospěcháři).

Náš vztah s Honzou se za 4 roky, co se kamarádíme, nezměnil. Je pro mě velkou psychickou oporou, pomáhá mi při realizaci mých věcí, cením si, že mi poskytuje potřebnou zpětnou vazbu.

Verčo a Honzo, na závěr se chci zeptat, jakým směrem se chystáte vydat po maturitě?

Veronica: Ráda bych studovala management v Brně nebo na Slovensku.
Honza: Mám v plánu pokračovat ve studiu na TUL, konkrétně textilní a oděvní návrhářství.

Děkuji vám oběma za odpovědi a samozřejmě přeji hodně štěstí u maturity a v dalším životě.

Mgr. Zuzana Pechová

Kontakt

Střední průmyslová
škola textilní
Tyršova 1
Liberec 460 01

 

Tel +420 485 110 096
info@spstliberec.cz

Napište nám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

© 2013 Střední průmyslová škola textilní

Webové stránky od Prezentujte se