1. vicemiss LK Veronika Horáková odpovídala na naše dotazy

29. 4. 2016

Veronika Horáková, studentka našeho 2. ročníku, se minulý týden stala 1. vicemiss Libereckého kraje. Jak se za finálovým večerem ohlíží, se dočtete  v našem malém rozhovoru.

Byl pro Tebe úspěch v soutěži splněním dívčím snu?

Odpověděla bych tak, že tuto zkušenost vnímám jako startovní krok, neboť plánuji zúčastnit se soutěže Miss Face.

Co bylo na soutěži nejlepší, na co budeš ráda vzpomínat?

Bylo toho hodně. Absolvovaly jsme čtyři soustředění, podívala jsem se na místa, která jsem předtím nepoznala, a navíc vše bylo organizátory pečlivě připravené. Vzpomínat budu možná překvapivě na večer před finálovým vystoupením – ten stres a napětí byly pro mě příjemným adrenalinovým zážitkem. Moderátor večera Libor Bouček odvedl profesionální výkon a měla jsem dobrý pocit i ze společného rozhovoru.

Pomohly Ti při cestě soutěží vědomosti a dovednosti, např. z kroužku modelingu, které jsi načerpala na naší škole?

Velmi mi pomohlo, že jsem si pro volnou soutěžní disciplínu vlastnoručně, byť s pomocí naší paní učitelky Lucie Holé, zhotovila model. A samozřejmě mi pomohl trénink chůze. Pro orientaci ve světě módy byl pro mě rovněž velmi užitečný můj blog o módě.

Co bys poradila dívkám, které zvažují přihlásit se do dalšího ročníku soutěže?

Ať se určitě přihlásí, protože je čeká mimo jiné příjemně strávený půlrok.

Děkuji za rozhovor a blahopřeji k dosaženému úspěchu.

Mgr. Zuzana Pechová