Pracovní příležitosti v textilních firmách pro naše absolventy

26. 2. 2016

Textilní firmy z Libereckého kraje i mimo něj se stále častěji obracejí na naši školu a hledají u nás šikovné absolventy do svých provozů.

Mezi firmami, které rozšiřují své týmy zaměstnanců, jako je např. Mileta Hořice, je nově také jablonecká firma Pallas Bohemia, která se specializuje na strojové výšivky a nášivky.Navštivte jejich webové stránky, abyste se dověděli více.

Sdružení ATOK nabízí našim studentům v posledním ročníku skvělou příležitost prezentovat svůj životopis v elektronickém měsíčníku e-Atok Revue. Budoucí absolventi se tak mohou jednoduše, rychle a zdarma dostat do povědomí svých potenciálních zaměstnavatelů a nastartovat zajímavou kariéru.

Maturanti, pokud máte o inzerci svého životopisu v e-Atok Revue zájem, obracejte se na vedení školy. Můžete získat také doporučující posudek.