Výstava ITMA 2015 Milan

4. 1. 2016

Mezi 123 000 návštěvníky ze 147 zemí největší světové textilní výstavy ITMA 2015 Milan v Itálii byli i učitelé odborných předmětů naší školy Ing. Lenka Fuxová a Jan Teplý.

Díky pochopení vedení školy měli učitelé možnost se seznámit s aktuálními novinkami ze světa textilu, načerpat mnoho zkušeností a mj. i přivézt asi 60 kg materiálů a vzorků, které mohou použít ve výuce i další učitelé odborných předmětů. Během tří celodenních návštěv výstavy se podařilo našim pedagogům navázat i osobní kontakty se zástupci nejvýznamnějších textilních firem a zajistit tak následnou podporu odborné výuky využitím dalších získávaných pomůcek.
Naši učitelé děkují touto formou vedení liberecké firmy Naveta CZ s.r.o. za pomoc během návštěv výstavy ITMA.

Ing. Lenka Fuxová a Jan Teplý