Návštěva firmy Technolen Hlinsko

3. 2. 2014

Dne 28. 1. 2014 navštívili naši školu zástupci firmy Technolen z Hlinska. Nejprve nás seznámili se svými výrobky a stroji, které se u nich používají, a poté přišli se zajímavou nabídkou pro studenty. Zájemci mají u nich možnost jak praxe, tak po ukončení studia i zaměstnání. Technolen je firma prosperující a v rozkvětu, proto potřebuje lidi vzdělané v oboru textilnictví.

Následovala krátká diskuze, při níž byly zodpovězeny otázky ohledně mezd, pracovních podmínek a také případného pracovního vzestupu. Diskuze naznačila, že několik zájemců by se našlo…

Tato firma není první, která s takovou nabídkou za studenty přímo do školy přišla, a zajisté není ani poslední vzhledem k rozšiřující se textilní výrobě v našich krajích. A to je dobře, protože díky tomu si budou naši studenti moci vybírat místo svého budoucího zaměstnání.

Katřina Látková, O3T