Předávání maturitních vysvědčení 2013

7. 6. 2013

V úterý 4. června proběhl v obřadní síni libereckého magistrátu slavnostní ceremoniál předávání maturitních vysvědčení. Svůj doklad o zkoušce z dospělosti převzali studenti všech tříd - O4P, O4T a T4.

Modelky SPŠ textilní Liberec v oblacích

1. 6. 2013

Ve středu 29.5. se otevřely dveře sídla Libereckého kraje veřejnosti. Součástí doprovodného programu se stalo i vystoupení Střední průmyslové školy textilní Liberec. Studentky školy coby krásné modelky předvedly pět módních kolekcí. Návštěvníci mohli obdivovat elegantní modely společenských šatů i nápaditost avantgardních kolekcí. Modely zdobily šperky společnosti Šenýr Bijoux Jablonec nad Nisou.

Naše modely opět úspěšné a obdivované

18. 5. 2013

Za spolupráce jablonecké firmy ŠENÝR Bijoux, která dodala k modelům úžasné šperky, naše studentky předvedly kolekce Brit Fashion, Dark Blue Sky, Blue Velvet a výběr společenských oděvů. Akce se konala ve středu 15. května v prostorách kulturního centra Koloseum Liberec a byla určena především pro obchodní partnerky a podporovatelky společnosti MCU Koloseum.

Děkujeme za foto, které nám poskytla Michaela Jílková.

Ochrana obyvatelstva v mimořádných situacích

3. 5. 2013

Projektový den

Dne 2. 5. 2013 měli žáci SPŠ textilní možnost vyzkoušet si zážitkovou formou poskytnutí první pomoci. Žáci 3. ročníku Střední zdravotnické školy v Liberci připravili 10 stanovišť, kde naši žáci ošetřovali cizí těleso v ráně, popáleniny 3. stupně, zastavovali tepenné krvácení, fixovali otevřenou zlomeninu, prováděli resuscitaci - masáž srdce atd. Všechna ošetření nacvičovali na figurantech s věrně namaskovanými zraněními.

29. 4. 2013

Vážení účastníci akce, nazvěme ji třeba

"Studenti SPŠT navrhli a ušili model pro Báru Basikovou"

Ano, studentům naší školy se tato šance – ušít model pro známou celebritu Báru Basikovou, která v něm zpívala v pořadu udělování cen Tý Tý - opravdu naskytla. Dostali možnost ukázat, co všechno dovedou!

iDnes.cz - Je to v pr…, vyhrkla Basiková na TýTý. Máme pěkná sprostá slova, říká

29. 4. 2013

Basiková pochválila náš model!

Avantgarda 2013 v Lysé nad Labem

28. 4. 2013

Tak, jako vloni či předloni, i letos jsme se účastnili soutěže Avantgarda 2013 v Lysé nad Labem. Pro kategorii tradičních materiálů byly vybrány kolekce Brit Fashion, Neonové léto a Spirit of Colours. Velký ohlas u diváků si získala kolekce Brit Fashion, kterou zhotovili za pomocí Ing. Holé studenti 1. ročníku oboru oděvnictví a sami si ji potom i předvedli.

Webové rozhraní Bakaláři - testovací provoz

10. 4. 2013

Milí studenti, vážení rodiče,
zprovoznili jsme testovací verzi systému Bakaláři pro sledování docházky, prospěchu a dalších informací. Přihlašovací údaje žáků budou předány o hodinách IKT a rodiče své přihlašovací údaje obdrží na třídních schůzkách, případně v kanceláři školy. Informace v systému budou postupně doplňovány, takže se nelekejte, že tam momentálně skoro nic není. Do systému Bakaláři se můžete přihlásit ZDE

Finále soutěže Ten Designer Roku 2013 Jsem Já

4. 4. 2013

V pátek 1. března se naše studentka 4. ročníku Kateřina Zyderová zúčastnila finále soutěže Ten Designer Roku 2013 Jsem Já se svým modelem Kleopatra 21. století. Finále probíhalo na výstavišti v Letňanech při příležitosti veletrhu World of Beauty and Spa 2013. Vedle prezentace modelu se Katka účastnila i „špendlení“.

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10