29. 4. 2013

Vážení účastníci akce, nazvěme ji třeba

"Studenti SPŠT navrhli a ušili model pro Báru Basikovou"

Ano, studentům naší školy se tato šance – ušít model pro známou celebritu Báru Basikovou, která v něm zpívala v pořadu udělování cen Tý Tý - opravdu naskytla. Dostali možnost ukázat, co všechno dovedou!

Dovolte mi, abych všem aktérům za jejich práci, pomoc a vstřícnost ze srdce poděkoval.

Děkuji v první řadě našim učitelům praxe – Ing. Aleně Benešové, Ing. Lucii Holé a Bc. Janě Kočí.

Můj obdiv patří ale i samotným studentům – líbí se mi jejich odvaha a dravost, se kterou se pustili do realizace modelu pro Báru Basikovou.

Mé poděkování patří i firmám a partnerům:

• Velvetě Varnsdorf za poskytnutí základního materiálu – modrý samet,
  • Fabosu z Jablonce nad Nisou – od něhož jsme získali nažehlovací kameny na ozdobení modelu,
  • a firmě Šenýr z Jablonce nad Nisou, která darovala k modelu doplňky

Díky známému libereckému fotografovi panu Pikousovi, ČT 1, Libereckému deníku a Českému rozhlasu se o celé akci dozvěděla i široká veřejnost.

Pro školu je obrovskou ctí spolupracovat s tak významnou osobností, jakou je Bára Basiková, oblíbená česká zpěvačka populární hudby. Děkuji za důvěru, jakou naší škole a našim žákům projevila.

Děkuji všem, Mgr. Petr Luksch, ředitel SPŠ textilní, Liberec