Nacházíte seÚvod » O škole » Aktuality

Jak sám sebe prezentovat, aneb jak přežít pohovor a udělat dojem na trhu práce?

7. 6. 2013


Je naším přáním, aby studenti a absolventi naší školy uspěli na trhu práce a brzy našli své 1. pracovní uplatnění. Proto naše škola sprostředkovala setkání s profesionálem v oblasti personalistiky Ing.Janou Mužnou, která měla za úkol návštěvníky vybavit potřebnými informacemi a jistě i pomoci k tomu, aby se na trhu práce nespálili.


Jana školní lavice opustila poměrně nedávno, již v 1. ročníku na VŠ začala pracovat pro svého prvního zaměstnavatele a dnes má svou vlastní firmu. O tom, jaké byly její pracovní začátky, se s Vámi ráda osobně podělila ve středu 5.6 přímo u nás ve škole.

Kontakt

Střední průmyslová
škola textilní
Tyršova 1
Liberec 460 01

 

Tel +420 485 110 096
info@spstliberec.cz

Napište nám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

© 2013 Střední průmyslová škola textilní

Webové stránky od Prezentujte se