Projektový den v závodě STAP a.s. Vilémov u Šluknova

22. 2. 2020

Dne 21. 2. 2020 se zúčastnili žáci oboru Textilnictví a vybraní žáci z oboru Oděvnictví v rámci projektu „Šablony SPŠT Liberec“ Projektový den mimo školu, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_065/0014253 projektového dne v závodě firmy STAP a.s. ve Vilémově u Šluknova.

V první části žáci byli seznámeni s výrobním programem firmy, poté následovala prezentace firmy, ukázka materiálů a vzorků, kreslení popruhu s nápisem v TPV, soutěž „poznej materiál“. V druhé části projektového dne se uskutečnila prohlídka provozu 1, 5 a 6. Velmi zajímavá výroba zaujala žáky všech ročníků. Své nové poznatky mohou použít nejen v odborných textilních předmětech, ale i v předmětech cizích jazyků, čemuž napomohla i přítomnost našich učitelek anglického jazyka.

Ještě jednou velmi děkujeme paní ředitelce Blance Bůbelové a paní Gabriele Trojanové za skvělou přípravu a provedení celé akce.