HARMONIZAČNÍ DNY 1. ROČNÍKŮ, aneb jak jsme se seznámili

19. 9. 2018

Za krásného letního počasí dorazili do Oldřichova v Hájích noví žáci naší školy, aby se vzájemně lépe poznali, a to i se svými třídními učitelkami, Ing. Lucií Holou a Bc. Petrou Sadílkovou. Tentokrát se harmonizační dny konaly již ve dnech 5. -7. 9.

I letos se vedení harmonizačních dnů ujaly Ing. Bc. Dagmar Renčínová (zástupkyně ředitele školy a výchovná poradkyně) a Mgr. Eva Zajíčková (metodička prevence sociálně patologických jevů), které si pro žáky připravily program nabitý nejrůznějšími aktivitami.

Během pobytu se střídaly nejrůznější seznamovací hry a aktivity, v nichž si žáci mohli vyzkoušet týmovou spolupráci, fyzickou zdatnost, bystrost, soustředěnost nebo uplatnit své kreativní nápady při ztvárnění známých pohádek. Do historie se asi na dlouhou dobu zapíše třída O1, která při hře „Antistriptýz“ navlékla na jednoho svého tlouštíka 67 částí oděvu!

Díky pěknému a teplému počasí žáci a žákyně poznali okolí ubytovny a vyzkoušeli si na vlastní kůži teplotu vody u místního vodopádu.

A že se žáci a žákyně dobře bavili, je vidět na zveřejněných fotografiích.