SLAVNOSTNÍ IMATRIKULACE NOVÝCH STUDENTŮ

6. 9. 2018

Slavnostní začátek nového školního roku čekal na studenty letošních prvních ročníků a jejich třídní učitelky – ing..Lucii Holou (třída 01) a Bc. Petru Sadílkovou (01T). Za velkého diváckého zájmu byly v Multimediálním sálu  Krajského úřadu Libereckého kraje nové přírůstky SPŠT  uvedeny do studentského stavu.

V průběhu imatrikulace ke studentům hovořila nová ředitelka školy, ing. Jana Kočí, čestní hosté – náměstek hejtmana Libereckého kraje pověřený řízením rezortu školství, mládeže, tělovýchovy, sportu azaměstnanosti Mgr. Petr Tulpa, docentka Fakulty textilní TUL Eva Kuželová Košťáková, úspěšná absolventka školy.

Program zpestřila módní přehlídka, která představila tři úspěšné kolekce z předchozích let, a hudební vystoupení studentek 3. ročníku.

Mgr. Zuzana Pechová