IMATRIKULACE 1. ROČNÍKŮ SE VYDAŘILA

12. 9. 2017

Slavnostní imatrikulace žáků 1. ročníků proběhla první den školního roku tradičně ve velkém sále Krajské vědecké knihovny Liberec.

V programu vystoupila absolventka školy, módní redaktorka, stylistka a konzultantka v oblasti módy Klára Klempířová. Její vyprávění zaujalo nové studenty i jejich rodinné příslušníky.

Program zpestřilo taneční vystoupení loňské maturantky Kristýny Lupínkové a školní módní přehlídka tří kolekcí, včetně premiérového uvedení modelů vytvořených pro soutěž MISS Libereckého kraje 2018.

Po přečtení slavnostního slibu žáka SPŠT proběhla imatrikulace všech žáků 1. ročníku za účasti třídních učitelů Mgr. Ivany Havlíkové (třída O1) a Jana Teplého (třída O1T), ředitele SPŠT Mgr. Petra Luksche a hosta Kláry Klempířové. Každý žák obdržel pamětní list.