Nacházíte seÚvod » O škole » Aktuality

Medailový úspěch z Prešova

5. 4. 2017


Na konci měsíce března se u našich východních sousedů v Prešově konal již 11. ročník soutěže Módna línia mladých. Přestože se soutěž konala v pátek, naše cesta začala už ve středu v podvečerních hodinách.


Noc ve vlaku neznamenala, že bychom nezvládli užít si program, který pro nás slovenští hostitelé přichystali. Po krátkém čtvrtečním dopoledním odpočinku nás paní učitelka pořádající školy Mgr. Vavreková provedla historickou částí Prešova. Za tento velmi milý výklad moc děkujeme. Po prohlídce odborných učeben pořádající školy jsme se už soustředili na páteční prezentaci naší školy na soutěži. Několikrát jsme si zopakovali choreografii a šlo se spát.

V pátek nás čekal budíček velmi brzo. Obléknout, učesat, nasnídat a poté následoval rychlý přesun do PKO Černý orel, kde se po celý den soutěž odehrávala.

Mezi 17 zúčastněnými školami (11 slovenských, 3 české, 1 polská a 2 ukrajinské) jsme se určitě neztratili. Svědčí o tom druhé místo v kategorii Svrchníky a bronzové umístění v kategorii Sportovní oděvy.

Těch pár dní na Slovensku bylo pro nás náročných, ale stály za to a my jsme udělali vše pro to, abychom si je užili.

 

Lucka Hovorková, Káťa Bradáčová, Nela Laurinová a Ondra Rozkovec

žáci 1. a 2. ročníku

Kontakt

Střední průmyslová
škola textilní
Tyršova 1
Liberec 460 01

 

Tel +420 485 110 096
info@spstliberec.cz

Napište nám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

© 2013 Střední průmyslová škola textilní

Webové stránky od Prezentujte se