Den otevřených dveří dne 12. 1. 2017

18. 1. 2017

Provázením hostů byli pověřeni studenti 1. ročníků naší školy. Potenciální uchazeči o studium se svými rodiči procházeli tematický okruh po učebnách, dílnách a nahlédli i do školní jídelny.

Ve třídách, laboratořích a dílnách byli seznámeni s náplní jednotlivých studijních oborů a vybavením odborných pracovišť. Jako příjemný bonus byla pro návštěvníky školy dvakrát uspořádaná módní přehlídka, předvedená našimi studenty a inscenovaná historií odívání.

Studenti 4. ročníků v rámci DOD absolvovali besedu s proděkankou pro studijní záležitosti Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TUL RNDr. Alenou Kopáčkovou, Ph.D. možnostech studia učitelských oborů (viz web fakulty)

Pomyslnou třešničkou na dortu byla neformální beseda s absolventem naší školy, dnes již populárním zpěvákem, textařem a skladatelem, Sebastianem Navrátilem. Nechybělo společné fotografování a autogramiáda. Všem zúčastněným se akce velmi líbila. Po ukončení oficiální části Dne otevřených dveří proběhlo ve sborovně školy přátelské setkání s bývalými kolegy, kteří učili na naší škole.

Akci zachycuje pár pořízených momentek.

Rozhovor se Sebastianem na serveru novinky.cz čtěte zde.