Nacházíte seÚvod » O škole » Aktuality

VELKÝ ÚSPĚCH VERONIKY HORÁKOVÉ - BIASIOL V PRESTIŽNÍ SOUTĚŽI BLOGERKA ROKU 2016

30. 11. 2016


Dvakrát ve stejném roce se Veronika Horáková-Biasiol z 03T radovala ze skvělého umístění ve velké prestižní soutěži. Po titulu vicemiss Libereckého kraje, který vybojovala letos v dubnu, si minulý týden přivezla z Hudebního divadla Karlín cenu za 2. místo v soutěži Blogerka roku 2016. A to byl dobrý důvod k tomu, abychom v této souvislosti úspěšnou blogerku vyzpovídali.


Kdy jste s psaním svého blogu začala?

Blogování jsem se začala věnovat asi ve svých 12 letech, ale tehdy se jednalo převážně o vkládání fotografií. Plnohodnotný blog, jak je možné znát ho dnes (viz www,veronicabiasiol.com), píšu asi dva roky, od mého nástupu na střední školu.

O čem píšete nejčastěji a nejraději?

O módě a o módě (usmívá se).

To je vlastně logické – vzhledem k tomu, že jste si jako studijní obor na SPŠT vybrala Oděvní styling a módní poradenství. Využijete tento fakt při psaní blogu?

Samozřejmě ano, především se mi hodí informace, které načerpám v hodinách stylingu, dějin umění a odívání anebo při zbožíznalství.

Sledujete, jak píšou jiné blogerky, jsou jejich texty pro Vás inspirací?

Přiznám se, že jiné obdobné blogy nečtu. Obávám se, abych neměla tendenci k napodobování či kopírování stylu sledovaných blogů. Ale na blog vítězky mé kategorie v soutěži jsem se podívala.

Tím se dostáváme k soutěži Czech Blog Awards 2016. Váš blog byl nominován v kategorii „Life“ a mezi 10 finalisty z celé republiky jste skončila druhá, hned za Natálií Kotkovou, letošní Českou Miss World. Jak jste soutěžní galavečer prožívala?

Velmi jsem se na něj těšila a opravdu jsem si ho užila. Ušila jsem si s pomocí paní profesorky Holé šaty, ve kterých jsem se výborně cítila a měla jsem na ně pozitivní ohlas. Vyhlášení cen v jednotlivých kategoriích se ujala řada známých osobností, např. Leoš Mareš, tanečník Yemi A.D., naši kategorii vyhlašoval známý rybář Jakub Vágner. V průběhu večera vystoupila např. Ewa Farna, pro všechny finalisty byla uspořádána after party. Hodně mě bavilo setkání a povídání si s ostatními blogery, byla tam spousta zajímavých lidí.

Jak byste srovnala svá letošní úspěšná vystoupení?

Úspěch v Miss byl příjemný, ale jednorázový. Co se týče soutěže Blogerka roku, byla jsem šťastná už z postupu do finále mezi desítku nejlepších, druhé místo je báječné. Už proto, že se blogování věnuji s velkou chutí, svůj blog plánuji nadále rozvíjet, jeho psaní vnímám jako životní náplň. Chtěla bych se věnovat i dalším tématům. Přemýšlím o pomaturitním studiu na Vyšší škole umění a designu v Brně.

Držíme palce do budoucna a blahopřejeme k povedenému roku 2016!

S Veronicou Biasiol si povídala Zuzana Pechová.

Kontakt

Střední průmyslová
škola textilní
Tyršova 1
Liberec 460 01

 

Tel +420 485 110 096
info@spstliberec.cz

Napište nám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

© 2013 Střední průmyslová škola textilní

Webové stránky od Prezentujte se