Nacházíte seÚvod » O škole » Aktuality

Exkurze ve firmě GRUND, a.s., Mladé Buky

29. 11. 2016


Firma Grund, a. s. v Mladých Bukách otevřela dveře pro veřejnost v sobotu 26. listopadu, a přestože byla sobota, byl zájem našich studentů o návštěvu v této české rodinné firmě nevídaný. Bohužel se z kapacitních důvodů mohli zúčastnit pouze tři studenti, kteří se jistě o zážitky podělí se svými spolužáky. A jistě je o co se dělit.


Firma, která vznikla v Podkrkonoší před pětadvaceti lety v garáži rodiny Grundových, se rozrostla do fantastických rozměrů s výrobou v prvotřídní kvalitě a celosvětovým ohlasem. Nyní je předním dodavatelem koupelnových předložek vyráběných ze všívané polyakrylové příze. Jedinečnost jejich produkce je mimo jiné v tom, že design předložek a doplňků sami navrhují a používají jen vlastní přízi.

Fotografie v galerii zachytily naše pedagogy a studenty při prohlídce provozu spolu s majitelem Jiřím Grundem, při rozhovoru s belgickým textilním technologem Dirkem De Deynem nebo v showroomu firmy, kde jsou k vidění i speciální výrobky, jako je koupelnová předložka zdobená krystaly Swarovski nebo šaty zhotovené technologií výroby předložek.

Kontakt

Střední průmyslová
škola textilní
Tyršova 1
Liberec 460 01

 

Tel +420 485 110 096
info@spstliberec.cz

Napište nám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

© 2013 Střední průmyslová škola textilní

Webové stránky od Prezentujte se