Zájezd do Anglie - duben 2017

3. 11. 2016

Školní poznávací zájezd do Anglie se uskuteční 23. - 28. dubna 2017.

Kontrola cestovních dokladů a informační schůzka 18. dubna

V úterý 18. 4. provedeme kontrolu cestovních dokladů žáků. Pokud žáci uvedli do seznamu cestujících na trajektu, že budou cestovat s pasem, přinesou si do školy ke kontrole pas. Pokud do seznamu uvedli číslo OP, přinesou ke kontrole svůj OP. Ujasníme si tak, kdo s jakým dokladem jede a žáci budou mít jistotu, že si na cestu berou ten správný doklad.

Kartičky pojišťovny přinesou žáci také. Zkontrolujeme, že máme všechny okopírované pro případ ztráty.

Na schůzce 18. dubna také dostanou žáci vyplacený příspěvek 500,-- ze SRSPŠ na vstupné a formulář Potvrzení o bezinfekčnosti, který rodiče podepíší a žáci jej odevzdají vyučujícím při nástupu do autobusu.
Zde najdete Pokyny pro účastníky zájezdu od CK - věnujte pozornost hlavně době odjezdu - odjíždíme v neděli 23. 4. už v 10.00 hodin.

Program

Co v Anglii uvidíme: Londýn, plavba po Temži, procházka s průvodcem, Oxford, univerzitní budovy a místa, kde se natáčel Harry Potter, také shopping v OD Primark, rodiště W. Shakespeara Stratford upon Avon, kouzelný hrad Warwick i s prohlídkou Warwick Dungeon, Canterbury, muezum The Canterbury Tales. Vše s anglickým průvodcem.

Informace o programu zájezdu

Cestovní kancelář

Zájezd zajišťuje CK Výuka jinak, v přílohách najdete detaily cestovního pojištění, které je zahrnuto v ceně zájezdu a informace o pojištění proti úpadku, které CK musí povinně uzavírat. Podrobné informace o programu i pojištění jsou na letáku i na přihlášce, které studenti obdrželi na informační schůzce ve čtvrtek 3. listopadu.

Cestovní pojištění

Pojištění proti úpadku