Nacházíte seÚvod » O škole » Aktuality

Zájezd do Anglie - duben 2017

3. 11. 2016


Školní poznávací zájezd do Anglie se uskuteční 23. - 28. dubna 2017.


Kontrola cestovních dokladů a informační schůzka 18. dubna

V úterý 18. 4. provedeme kontrolu cestovních dokladů žáků. Pokud žáci uvedli do seznamu cestujících na trajektu, že budou cestovat s pasem, přinesou si do školy ke kontrole pas. Pokud do seznamu uvedli číslo OP, přinesou ke kontrole svůj OP. Ujasníme si tak, kdo s jakým dokladem jede a žáci budou mít jistotu, že si na cestu berou ten správný doklad.

Kartičky pojišťovny přinesou žáci také. Zkontrolujeme, že máme všechny okopírované pro případ ztráty.

Na schůzce 18. dubna také dostanou žáci vyplacený příspěvek 500,-- ze SRSPŠ na vstupné a formulář Potvrzení o bezinfekčnosti, který rodiče podepíší a žáci jej odevzdají vyučujícím při nástupu do autobusu.
Zde najdete Pokyny pro účastníky zájezdu od CK - věnujte pozornost hlavně době odjezdu - odjíždíme v neděli 23. 4. už v 10.00 hodin.

Program

Co v Anglii uvidíme: Londýn, plavba po Temži, procházka s průvodcem, Oxford, univerzitní budovy a místa, kde se natáčel Harry Potter, také shopping v OD Primark, rodiště W. Shakespeara Stratford upon Avon, kouzelný hrad Warwick i s prohlídkou Warwick Dungeon, Canterbury, muezum The Canterbury Tales. Vše s anglickým průvodcem.

Informace o programu zájezdu

Cestovní kancelář

Zájezd zajišťuje CK Výuka jinak, v přílohách najdete detaily cestovního pojištění, které je zahrnuto v ceně zájezdu a informace o pojištění proti úpadku, které CK musí povinně uzavírat. Podrobné informace o programu i pojištění jsou na letáku i na přihlášce, které studenti obdrželi na informační schůzce ve čtvrtek 3. listopadu.

Cestovní pojištění

Pojištění proti úpadku

Všeobecné podmínky na zájezdech

Cena zájezdu:

  • 7.490,-- pro žáky do 17 let věku včetně
  • 7.790,-- pro žáky od 18 let a dospělé
  • s sebou peníze na vstupné cca 70,-- GBP

 

 

 

Kontakt

Střední průmyslová
škola textilní
Tyršova 1
Liberec 460 01

 

Tel +420 485 110 096
info@spstliberec.cz

Napište nám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

© 2013 Střední průmyslová škola textilní

Webové stránky od Prezentujte se