StreTech 2016 na ČVUT v Praze

14. 6. 2016

Letošní přehlídky StreTech 2016, kterou pořádala ve svých prostorách ČVUT Praha, se zúčastnili studenti O2T Lucie Kaňuchová a Bronislav Kulich. Ve své práci prezentovali široké veřejnosti výsledky vývoje efektní příze, které připravili ve školních dílnách pod vedením odborného učitele Jana Teplého.

Na prstencovém skacím stroji se podařilo určit nejvhodnější seřízení stroje a vyrobit několik zajímavých barevných variací efektní příze. Ty byly nabídnuty jako inovační prvek prodeje spolupracující německé firmě Rieger Betten GmBH. Görlitz.

V záplavě soutěžních prací středoškoláků z celé republiky se naši studenti rozhodně neztratili, seznámili se s dalšími vystavovanými pracemi  a "přičichli" k vysokoškolskému prostředí prestižní školy.

Jan Teplý