Nacházíte seÚvod » O škole » Aktuality

Sportovní kurz, aneb Dny plné dobrodružství

6. 6. 2016


Ve dnech 30. května až 3. června se uskutečnil sportovně cyklistický kurz ve Vesci pod Kozákovem, kterého se zúčastnili studenti druhých a třetích ročníků.


I letos vyrazili studenti do osvědčené chatové osady ve Vesci pod Kozákovem, která se nachází v malebné krajině Českého ráje a nabízí nesčetně možností nejen pro pěší výlety, ale i mnoho cyklotras.

Program kurzu byl pro obě družstva (pěšáci a cyklisté) pestrý a o dobrodružství nebyla nouze, zvláště při sjíždění Jizery na raftu z Malé Skály do Dolánek a při zpáteční jízdě na koloběžkách. Mnohým také učarovala vyhlídka do romantického Měsíčního údolí. Úchvatný pohled do okolní krajiny se naskytl těm, kteří zdolali 441 metrů vysokou rozhlednu na Kozákově. Dalším úžasným zážitkem se stal výlet ke skokanským můstkům v Lomnici nad Popelkou. Mnozí odvážlivci vystoupali až na samý vrchol nájezdové věže, kde právě trénoval polský sdruženář.

Večery se nesly ve znamení zábavy a smíchu. Každá třída si připravila vtipný akční program pro své spolužáky i kantory. Měli jsme tak možnost poznat se v jiných situacích než při výuce ve škole.

Slunečné a teplé počasí dotvořilo báječný dojem z kurzu, na který si jistě vzpomeneme i za pár let.

Mgr. Eva Zajíčková

Kontakt

Střední průmyslová
škola textilní
Tyršova 1
Liberec 460 01

 

Tel +420 485 110 096
info@spstliberec.cz

Napište nám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

© 2013 Střední průmyslová škola textilní

Webové stránky od Prezentujte se