Snow Fashion vítězí na Mladém módním tvůrci v Jihlavě

6. 12. 2015

Báječného dárku pod stromeček se dočkali naši studenti, tvůrci kolekce Snow Fashion - Hanka Kozáková, Lucie Makanová a Franta Lutovský. Ve čtvrtek 3. prosince  se totiž se svou kolekcí stali vítězi Mladého módního tvůrce v Jihlavě v kategorii Sportovní oděvy a prádlo.

Kolekce oděvů pro lyžařku, běžkařku a snowborďáka vznikla na počest Libereckého kraje. Při návrhu použitého materiálu spolupracovali studenti s jabloneckou firmou Eleven Sportswear. Bílý softshell je doplněn fotkami zimních sportů a lokalit v okolí Liberce, kde se tyto sporty provozují. K nim se hlásí také barevné 3D nápisy "Ještěd", "Bedřichov" a "SPŠ textilní Liberec".

Lokace pro fashion focení byly vybrány také příhodně, ať to byl již lyžařský areál Ještěd nebo liberecká tramvaj, kterou můžete cestovat právě z lyžařského areálu na jedné straně městě k úpatí Jizerských hor na straně druhé.

Děkujeme vítězným studentům, kteří pracovali pod vedením Ing. Lucie Holé, za profesionální práci. Gratulujeme!