Nový školní rok začínáme víc než úspěšně - Absolutní vítězství kolekce V zajetí tisku na mezinárodní soutěži Módný návrhár

28. 8. 2015

Další skvělý úspěch pro naši školu přinesla během léta kolekce V zajetí tisku, kterou se studentkami prvního a druhého ročníku vytvořila Ing. Jana Kočí. Dámy se se svou kolekcí staly absolutními vítězkami mezinárodní soutěže Módný návrhár 2015 v Ružomberoku. Kolekce vznikla v rámci projektu Tech-Up.

Kolekci spoluvytvořily Zuzana Doudová, Tereza Fejtová, Diana Huledza, Lucie Křelinová, Iva Macháčková, Natálie Lukačovičová a Kristýna Marková. Předvedly nám tak spojení dovedností studentek oborů Oděvnictví i Textilnictví.

Tuto kolekci již jistě znáte z přehlídek a také z fotografií Aleše Funkeho. Autorky kolekce své vítězné tažení zakončí 18. září na závěrečné galavečeru v Ružomberoku. Našeho úspěchu si všímá také e-Atok Revue ve svém prázdninovém vydání na straně 36. Přečíst si jej můžete na tomto odkazu: e-Atok Revue 7/8.