Připomenutí Stre-Techu na ČVUT v Praze

4. 9. 2015

Na konci loňského školního roku se tři naše studentky, nyní již ve třetím ročníku, pod vedením Ing. Fuxové zúčastnily se svou středoškolskou odbornou činností konference Stre-Tech na ČVUT v Praze. O průběhu celého dne se s námi podělily v krátkém článku, který najdete níže.

Webové stránky Stre-Techu jsou stále aktualizovány a nyní na nich najdete i odkaz na video a fotografie, které pořídili sami účastníci konference. Podívejte se, jak účast našich děvčat vypadala.

Stre-Tech očima studentek:

Dne 10. 6. 2015 jsme se zúčastnili s paní učitelkou Fuxovou Stre-Techu na ČVUT. Prezentovali jsme zde naší ročníkovou práci s názvem: Vzorování na historickém stuhařském stroji Saurer návodem do brda.

Ráno jsme vyrazily autobusem z Fügnerovy ulice, projely se metrem a okolo 9. hodiny jsme dorazily na Strojní fakultu ČVUT v Praze. Akce začínala v 10,00 hod. prezentacemi jednotlivých prací ze středních škol z celé republiky. Překvapil nás velký zájem o naši práci, hlavně ze strany pracovníků působících na ČVUT. Díky tomuto zájmu jsme dostali náležité ocenění. Celá akce byla zakončena tombolou o zajímavé ceny.

Dana Strackeová, Kristýna Stehlíková, Veronika Oláhová, O2T