Aktuality na začátku nového školního roku

26. 8. 2014

SPŠT se připravuje na nový školní rok. Právě je dokončována instalace podhledů v hale u školních dílen a probíhá oprava střechy dílen. Během září nás čeká mnoho zajímavých akcí a novinek.

Zahájení školního roku

V pondělí 1. září se studenty zahájí školní rok náš úspěšný absolvent Ing. Jan Vondruška, zaměstnanec firmy Vertex Litomyšl.

Podzimní maturity

Na začátku září také vypuknou podzimní maturity, jejich školní část proběhne 8. - 10. 9. Podrobné informace naleznete v sekci Pro studenty/Informace o MZ.

Dny evropského dědictví 2014

V sobotu 13. 9. bude SPŠT otevřena veřejnosti v rámci projektu Dny evropského dědictví. Stejně jako loni čeká návštěvníky prohlídka hlavní historické budovy a navíc bohatý doprovodný program ve školních dílnách.

Módný návrhár 2014 v Ružomberoku

Módní kolekce Diamond Mind, která vznikla vloni ve spolupráci s firmou Šenýr Bijoux, získala druhé místo v mezinárodní soutěži Módný návrhár 2014 v Ružomberoku. Její autorky Anna Sanetrníková, Eliška Laníková, Kateřina Holubová, Lucie Makanová a Vanesa Kalejová se zúčastní 19. 9. závěrečného galavečera, kde převeznou ocenění z rukou rektora Trenčínské univerzity. Gratulace a díky patří paní Ing. Holé, pod jejímž vedením kolekce vznikla.

Veba Broumov otevírá nové vzdělávací středisko

Jeden z významných partnerů naší školy a.s. Veba Broumov uvede v pondělí 1. září do provozu nové Školicí středisko v Hotelovém resortu Veba. V pátek 19. září pak bude budova slavnostně otevřena pro prohlídku veřejnosti. Více o vzdělávacím středisku v tomto článku:  http://nase.broumovsko.cz/podniky/v-zari-bude-otevreno-skolici-stredisko-v-hotelovem-resortu-veba.html.

Zájezd do Paříže

Na samém začátku školního roku čeká studenty očekávaný zájezd do Paříže. Romantiku na Seinou si budou užívat od 15. do 19. září. Doprovodí je paní Mgr. Zajíčková a Ing. Renčínová.