Předvánoční setkání v Městských lázních

13. 12. 2013

Ve středu 11. prosince se pro nás otevřelo exkluzívní prostředí libereckých Městských lázní. Prostor dosud oficiálně nepřístupný nám nabídl jedinečnou příležitost pro společné rozloučení s tímto kalendářním rokem. Program celého odpoledne zachytila studentka Petra Perničková z O3P.

ROZLOUČENÍ S ROKEM 2013 V MĚSTSKÝCH LÁZNÍCH

Dne 11. prosince se v krásném prostředí nově zrekonstruovaných libereckých lázní konalo rozloučení Střední průmyslové školy textilní s letošním rokem.

Akci zahájila zástupkyně ředitele Ing. Bc. Dagmar Renčínová. Program pokračoval módní přehlídkou paní Jarky Kašpar, která se školou spolupracuje. Poté bylo k vidění fantastické vystoupení břišních tanečnic, sester Lupínkových, a na pódiu se též vystřídaly jednotlivé třídy, které zpívaly koledy.

Dalším bodem programu byla Velká módní přehlídka, při které modelky školního modelingového kroužku předvedly několik kolekcí  zhotovených na naší škole.

Akce se nezúčastnili pouze naši studenti, ale také žáci institutu, který sídlí přímo v budově SPŠT.  Zahraniční studenti zazpívali dvě písně, včetně velmi známé Kaťuši.

Program pokračoval vyhlašováním výherců soutěží, které proběhly v nedávné době. Anna Niederlová z 04P byla oceněna jako nejlepší studentka školy a zároveň jako vítězka školního kola Olympiády z českého jazyka. V soutěži o nejlepší logo připravované módní soutěže uspěla studentka prvního ročníku a jako bonus vyhrála 500 korun. Jako každoročně proběhla i letos sbírka na opuštěná a týraná zvířátka. Za vybrané peníze bylo pro psy a kočky v útulku nakoupeno krmivo. V té souvislosti byla vyhlášena třída, která vybrala nejvíce peněz.

Na akci byli přítomni dva profesionální fotografové a rovněž mnoho fotografů z řad studentů i učitelů zachytilo průběh tohoto důstojného rozloučení se s letošním rokem – viz fotogalerie.

Napsala: Petra Perníčková, 03P